Zabawka dla psa Bouncy Bone marki Premier

Bawmy się zawsze ze swoim ukochanym psem dla własnego zdrowia również. Latem, wiosną, jesienią czy zimową porą – gdziekolwiek idziesz ze swym towarzyszem na spacer weź jego ulubioną zabawkę Premier Bouncy Bone. Jej wygląd i forma przypomina smaczny gnat kości. Idealnie nadaje się do zabawy z psem przy nauce, ale i samej grze w aportowanie – to akurat większość psów uwielbia. W parku, na błoniach, na łące zielonej – ot, najzwyczajniej w świecie po prostu rzucasz kość Bouncy Bone i wydajesz komendę – przynieś! Obydwaj z psem w parku dostajecie taką dozę czystego powietrza i ruchu, że zdrowie w was obu na tym jedynie zyska. Bouncy Bone firmy Premier jest dostępny w czterech rozmiarach – idealnych dla każdego rodzaju, rasy i wielkości psa.

Zabawka dla psa Bouncy Bone marki Premier

Niektórym czworonogom bowiem o wiele bardziej leżał będzie w pysku Bouncy Bone Premier rozmiar S – najmniejszy, innemu z kolei przypadnie do gustu e-M-ka, znaczy medium. Większemu psu idealny się wyda rozmiar pośredni. M / L Medium / Large, a już całkiem dużym i wymagającym olbrzymom dobrze służył będzie w zabawie Bouncy Bone rozmiaru – L – Large. Mocną stroną tej zabawki jest nadziana na obydwa końce kości kulka, ona bowiem powoduje, że zabawka za każdym rzutem odbija się od podłoża niczym piłka „kangurka” – (ang. Bouncing – stąd właśnie Bouncy Bone). Oczywiście samo bieganie psa za kością, czy patykiem nie musi być dlań aż tak szczególnie motywujące. Pomyśleli o tym właśnie konstruktorzy zabawki i pracownicy firmy Premier, dlatego wpadli na genialną myśl, ażeby na korpusie kości zabawki Premier umieszczać psie smakołyki – kości ciasteczka.

To zmyślne rozwiązanie dodatkowo motywuje pupila do biegania za smakowitą zabawką. Dzięki temu połączeniu przyjemnego z pożytecznym pies doskonale i chętnie bawi się zabawką Bouncy Bone również samemu, w pojedynkę, aczkolwiek idealna para do zabawy – zawszę wygląda tak: szczęśliwy pies i jego właściciel. Pamiętaj także o tym, że w nagrodę, gdy wybierasz Bouncy Bones od Premier dostajesz zawsze, zapakowane subtelnie w zestawie dodatkowe ciasteczka do zabawki. Paradoksalnie więc dzięki temu nie musisz się w ogóle przejmować tym, że ich szybko mogłoby zabraknąć w ferworze wyśmienitej zabawy. Jedynie co cię wówczas może zajmować, to sama zabawa z własnym czworonożnym przyjacielem. Mniej trosk także paradoksalnie służy zdrowiu, tak fizycznemu, jak i psychicznemu.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*