Tresura psa za pomocą pilota – to proste i bezpieczne

Tresura psa za pomocą pilota -  to proste i bezpieczneWybierając się na spacer, dobrze jest, aby pies był wcześniej odpowiednio do niego przygotowany. Niestety pupil, który nie przejdzie odpowiedniego treningu, będzie niesforny, i z pewnością nie będzie słuchał naszych poleceń. Największym problemem posiadacza psa w pierwszych dniach, tygodniach jego obecności w domu jest fakt, iż nie reaguje on na komendy. Jeżeli chcesz szybko wytresować swego psa, to koniecznie pomyśl o obroży elektronicznej, dzięki której uzyskasz lepszą kontrolę nad swym zwierzakiem, nawet i z większej odległości.

Produkt taki jak obroża elektroniczna z pilotem pozwoli ci mieć panowanie nad swoim czworonogiem. Wystarczy, ze w przypadku, gdy pies nie odpowie na twoją komendę głosową, ty w następnej chwili możesz wysłać odpowiedni sygnał, który da mu do zrozumienia, iż źle postąpił. Dla lepszego efektu najlepiej jest wykorzystywać przed impulsem elektrostatycznym ostrzeżenie dźwiękowe. To pozwoli psu lepiej przystosować się do danego dźwięku, przez co po pewnym czasie nie trzeba będzie karcić go w inny sposób.Na łamach sklepu internetowego easypet.pl wyszukać możesz nowoczesne obroże elektroniczne, dzięki którym twój pies będzie jeszcze lepiej słuchał twych poleceń.

Sprawdź produkt EasyDog Pulse o zasięgu 200 metrów. Ta obroża elektroniczna posiada szereg ciekawych funkcji, które pomogą ci lepiej zapanować nad psem. Na uwagę na pewno zasługuje fakt, iż pilot załączony do zestawu jest niewielkich rozmiarów. To sprawia, że łatwo możesz nim manewrować, a także zabrać ze sobą do kieszeni. Jeśli trenujesz po zmroku, to z pewnością zainteresuje cię funkcja podświetlenie obroży. Nawet wtedy, gdy stracisz swego pupila z oczu, możesz włączyć podświetlenie, by szybciej go zlokalizować. Obsługa pilota, który został załączony do zestawu, jest bardzo prosta. To dlatego, iż posiada on <jedynie cztery przyciski, w których kryją się wszystkie jego funkcje. Korzystając z urządzenia EasyDog Pulse w czasie treningu, możemy skorzystać z:

  • Dźwięku ostrzegawczego,
  • Wibracji ostrzegawczej,
  • Podświetlenia obroży,
  • Regulowanego impulsu korekcyjnego, który posiada pięć natężeń działania.

Dużym atutem tego produktu jest fakt, iż zarówno obroża, jak i też pilot posiadają specjalne lampki kontrolne, które informują o stanie baterii. Nie musisz się już martwić o to, iż dany sprzęt przestanie działać w trakcie treningu. Każdy pies może zostać wytresowany, każda osoba może stać się trenerem.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*