Tresura psa z obrożą elektroniczną

W trosce o naszych pupili staramy się przygotować ich do życia w społeczeństwie. Niestety psy, które nie zostaną do tego odpowiednio przygotowane są często powodem kłopotów, kłótni, donosów życzliwych sąsiadów. Dlatego tak ważne jest to, aby podejmując się opieki nad psem mieć już gotowy plan na to, aby szybko i sprawnie go wytresować. Doskonale w tym sprawdzają się obroże elektroniczne dla psów. Istnieje wiele narzędzi tego typu. Jednakże jeśli chcemy dokonać zakupu sprawdzonego warto wybierać rozwiązania profesjonalne, które pozwolą na duży zasięg i cechować się będą dobrą jakością materiałów, z których będą wykonane.

Obroża elektryczna dla psa SportDogMy do tresury psa proponujemy rozwiązanie w postaci produktu o nazwie obroża elektroniczna SportDog. Model ten sprawia, iż tresura staje się prosta i przyjemna. Możemy z niego korzystać na znacznych odległościach. Producent zapewnia, iż świetnie sprawdza się obrębie około 1,5 km. Jest to maksymalny zasięg, jednakże warto wziąć pod uwagę, że na wolnej przestrzeni. W lasach, parkach może być on nieco mniejszy. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby można było je wykorzystywać w trakcie treningu z psami różnych ras, począwszy od małych, poprzez średnie, a na dużych skończywszy. Użytkownicy, którzy zaufali temu urządzeniu są z niego zadowoleni. Na uwagę zasługuje również opatentowany system DryTek. Dzięki niemu obroża elektryczna dla psa jest całkowicie szczelna bez względu na to, czy trenujemy psa w deszczu, śniegu, czy nad stawem.

Elektroniczna obroża do tresury psa SportDogPilot do sterowania obrożą elektryczną dla psa jest niewielki i ergonomiczny. Świetnie zmieści się w kieszeni kurtki, bądź też spodni. Warto także wspomnieć o tym, że pilot pozwala na uruchomienie ośmiu zróżnicowanych poziomów impulsów korekcyjnych i ostrzegawczych. Oprócz typowych impulsów korekcyjnych obroża elektryczna dla psa ostrzega także za pośrednictwem wibracji lub dźwięku. Jeżeli pasek obroży elektrycznej z zestawu nie spełni naszych oczekiwań możemy urządzenie przymocować do zwykłej, codziennej obroży naszego psa. Zważywszy na fakt, iż psy posiadają bardzo zróżnicowaną długość sierści producent pomyślał o tym, by do zestawu dołączyć dwa rodzaje elektrod – to jest krótkie do sierści zwykłej i długie, przeznaczony dla psów o gęstej i dłuższej sierści. SportDog jest firmą oferującą zaawansowane systemy dlatego każdy użytkownik powinien być zadowolony z jej produktów, oczywiście pod warunkiem dobrego wyboru danego modelu i dopasowania go do swoich potrzeb i preferencji użytkowych. Jakość marki Sport Dog została również potwierdzona certyfikatem ECMA.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*