Tresura psa i szczekanie

Tresura psa i szczekanieWiele właścicieli psów nie ma swojemu pupilowi nic do zarzucenia. Cieszą się z tego, że ich psy są grzeczne, przychodzą na zawołanie, nie niszczą niczego. Jednak mają jedną, olbrzymią i dokuczliwą wadę. Ujadają i to niemal bez przerwy. Najczęściej jest tak, że gdy właściciel jest w pobliżu pies jest istnym aniołem. jednakże, gdy tenże właściciel zostawi psa w domu samego lub w ogrodzie, zaczyna się istne piekło dla sąsiadów. Mogą oni toczyć z nami bardzo zaciętą batalię o ciszę, która będzie niemiła i może stać się bolesna, gdyż doprowadzą nas do ostateczności takiej jak oddanie naszego psiaka w obce ręce. Dlatego też powstały specjalne obroże antyszczekowe, które przypilnują naszego psa podczas naszej nieobecności. I zapobiegną jednocześnie przed nieszczęsiem jakie może spotkać nas i naszego psa. Poniżej prezewntujemy kilak modeli obroży, które nie jednemu psiakowi uratowały już życie:

Innotek BC-50Innotek BC-50E – chyba każdy kto jest na bieżąco z artykułami zoologicznymi zna tę właśnie obrożę. Jest to najprostszy model obroży przeciw szczekaniu psów, który mogła wymyślić firma Innotek. Jednocześnie obroża ta jest jednym z najstarszych modelów. Nie należy oczywiście myśleć, że jest to produkt niebezpieczny, przestarzały etc. Produkt ten odznacza się wręcz innowacyjnością, jaką jest automatyczne podwyższanie się impulsu korekcyjnego, w momencie gdy pies nie ma zamiary przestać szczekać.Model ten polecany jest szczególnie psom ras małych i średnich.

Obroża antyszczekowa SportDog 10RNoBark 10R – to propozycja dla dużych i średnich psów. Model ten oferuje trzy tryby pracy, które pozwalają nie tylko na dobranie właściwego poziomu impulsu ale i sposobu korekcji szczekania. Skuteczna obroża antyszczekowa posiada prosty tryb, który automatycznie dobiera poziom impulsu i zapamiętuje ten, który był skuteczny. Może także go nie zapamiętywać i zacząć korekcję od najsłabszego impulsu, przy kolejnym szczeknięciu. A jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, to możesz równie dobrze dobrać poziom korekcji sam, ręcznie. Dodatkowym atutem jest wyświetlacz LCD na obroży, który informuje nas o każdym, ustawionym programie.

Obroża przeciw szczekaniu psa - CanicalmCanicalm – to elektroniczna obroża antyszczekowa, której czułość reakcji możemy regulować. Jeśli nie chcemy, by obroża reagowała, przy pojedynczym, cichym szczeknięciu psa, możemy zmniejszyć czułość obroży. Wówczas będzie ona reagowała tylko wtedy, gdy nasz pies zacznie ujadać. Model ten jest także dość prosty w obsłudze, gdyż mamy do wyboru dwa poziomy korekcji: słaby oraz mocniejszy. Jakość i bezpieczeństwo psa potwierdza certyfikat ECMA. Funkcja emisji impulsu może zostać wyłączona, tak aby obroża wydawała jedynie ostrzegawcze sygnały dźwiękowe.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*