Praktyczne przejścia dla psów i kotów

Jakiś czas temu na naszym rynku pojawiły się niezwykłe drzwiczki dla psów i kotów pozwalające na przejście pomiędzy pokojami naszemu pupilowi. Takie drzwi umożliwiają również przedostanie się psa lub kota na zewnątrz. Niektóre modele można również zamontować w budzie dla psa. Importerem wielu modeli takowych drzwiczek dla psów i kotów jest firma EasyPet, która w sieci jest bardzo znana z elektronicznych systemów treningowych dla psa i kota. W swojej ofercie posiadają oni między innymi bardzo znaną w Stanach firmę Staywell, która poleca klasyczne drzwiczki dla psów i kotów, automatyczne drzwi, magnetyczne przejścia dla psów i kotów czy drzwi z aluminiową ramą.

Drzwiczki z aluminiową ramą marki Staywell

Pierwsze z nich otwierają się wahadłowo i mają klapkę blokującą, która całkowicie zamyka drzwi co zapobiega przed nieproszonymi gośćmi z zewnątrz. Występują one w trzech rozmiarach oraz kolorach: białym, brązowym oraz srebrnym. Drugie z oferowanych drzwiczek wyposażone są w cztery tryby pracy: mogą być całkowicie otwarte, całkowicie zamknięte, mogą tylko wpuścić kota do pomieszczenia, bądź go tylko wypuścić. Występują one w trzech kolorach: białym, brązowym (imitującym drewno) oraz srebrnym (satynowym). Magnetyczne drzwiczki otwierają się wyłącznie wtedy gdy zbliży się do nich pies bądź kot z odpowiednią zawieszką. Wyposażone zostały również w cztery tryby pracy i występują w kolorze białym oraz brązowym. Do tego typu przejść można zastosować nieograniczoną ilość kluczy magnetycznych.

Na podobnej zasadzie działają drzwiczki na podczerwień, które również otwiera specjalny klucz zasilany na baterie. Przejścia dla psów i kotów o aluminiowej ramie doskonale sprawdzają się w budzie dla psa ale i nie tylko. Otwierają się wahadłowo i występują w czterech rozmiarach: dla psów i kotów do 7 kg, do 18 kg, do 45 kg oraz dla największych ras psów o wadze do 100 kg. Drzwiczki marki Staywell różnią się od siebie nie tylko funkcjonalnością, ale również kształtem czy wielkością. Spośród ogromnej gamy przejść dla psów i kotów marki Staywell można wybrać coś odpowiedniego dla siebie.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*