Obroża elektroniczna z lokalizatorem

Przeznaczone na potrzeby myślistwa elektroniczne urządzenia dla psów charakteryzują się przede wszystkim tym, że są skonstruowane specjalnie z myślą o pracy w trudniejszych warunkach. Przykładem tego mogą być w tym miejscu dźwiękowe obroże elektryczne, które w lesie sprawdzą się znakomicie.

Wyposażone są one w dźwiękowe lokalizatory, dzięki którym właściciel zawsze będzie wiedział, gdzie pies się w danym momencie znajduje. Urządzenia powyższe posiadają zwykle więcej niż jeden trybów pracy umożliwiających takową lokalizację. Podobnie jest zresztą z dźwiękowymi sygnałami – jest ich do wyboru kilka. Ponadto głośność tychże sygnałów można odpowiednio wedle zapotrzebowania regulować.

Roboczy zasięg dźwiękowych obroży wynosi przeciętnie kilkaset metrów. Zasilane są one na baterie – w tym także akumulatory. Najbardziej popularnym modelem obroży elektronicznej z wbudowanym lokalizatorem dźwiękowym jest Dogtra 2500T&B. Dogtra to Koreańska firma, której produkty znane są przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości wykonania. Z tego powodu bardzo wielu myśliwych decyduje się właśnie na kupno sprzętu tej marki.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*