Niezastąpione niewidoczne ogrodzenie dla psów

W naszym domu pojawił się pies i od razu przygotowujemy mu zestaw misek, legowisko oraz budę. Okazuje się jednak, że nasz czworonożny przyjaciel nie jest tym usatysfakcjonowany. Wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby, aby tylko opuścić teren przydomowego ogrodu i udać się na długą wycieczkę. Wyruszamy więc na poszukiwania pupila. Zdarza się, że wracamy po godzinie lub dwóch, a psiaka nigdzie nie ma. Wraca po pewnym czasie i udaje, że nic się nie stało. Każdy właściciel martwi się w tym czasie o swojego podopiecznego. Wiadomo, ile psów ginie pod kołami samochodu albo wpada w równie niebezpieczne tarapaty na opuszczonych terenach. Aby zapobiec naszemu zmartwieniu i niekontrolowanym ucieczkom naszego ulubieńca, wystarczy zaopatrzyć się w niewidzialne ogrodzenie.

Najlepsze niewidoczne ogrodzenia dla psówNa stronie sklepu EasyPet znajdziemy satysfakcjonujący wybór zestawów, które są w stanie zakończyć nasze problemy z uciekającym psem. Jednym z nich jest propozycja marki PetSafe, która nadaje się idealnie dla psów małych oraz średnich ras. Zachętą jest to, że obroża jest lekka, bo waży tylko 45 gram. Nie będzie przeszkadzała psu w zabawie i nie będzie się starał zdjąć jej za wszelką cenę z szyi. W zestawie otrzymamy aż 150 metrów kabla, co umożliwi nam wyznaczenie całkiem sporej strefy, której psiak nie będzie mógł przekraczać. Niewidzialne ogrodzenie rewelacyjnie sprawdza się także wtedy, gdy chcemy uchronić ogród przed kopaniem dołków i wyrywaniem kwiatów przez naszego ulubieńca. Otaczamy przewodem miejsca, w których psiak bywa najczęściej i na których ocaleniu nam zależy. Kiedy tylko zwierzak zbliży się do wyznaczonych miejsc, otrzyma od obroży ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Będzie to dla niego znak, że po kolejnym kroku obroża wyśle impuls elektryczny, który skutecznie zniechęci psiaka do kolejnej próby wejścia w zakazaną strefę.

Obroża jest wodoodporna. Całość posiada certyfikat ECMA. Oznacza to, że nie musimy się obawiać, że naszemu ulubieńcowi stanie się jakakolwiek krzywda podczas stosowania zestawu. Jeśli 150 metrów to dla nas za mało, możemy zdecydować się na inną ofertę marki PetSafe. Jest to niewidzialne ogrodzenie PRF-3004XW-20, w specjalnej wersji, w której dostaniemy aż 450 metrów kabla. Strefa, jaką wyznaczymy przy jego pomocy, będzie zdecydowanie większa. Obroża znajdując się w tym komplecie również zawiera system ostrzegania dźwiękiem i jest wodoodporna.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*