Innowacyjne produkty dla zwierząt

W dzisiejszych czasach gdy technologia idzie do przodu w niemal w każdej dziedzinie życia trudno sobie wyobrazić sytuację w której nowinki techniczne ominęły życie naszych pupili. Producenci oferują wiele udogodnień uprzyjemniających i ułatwiających opiekę nad zwierzakiem.

Firma PetSafe specjalnie dla właścicieli, których nie ma długo w domu oferuje produkt jakim jest automatyczna miska dla psa. Miska ta dostępna jest w wielu rożnych modelach o prostych jak i bardziej skomplikowanych funkcjach. Te bardziej skomplikowane mogą służyć zwierzętom chorym, które muszą jeść specjalnie odmierzone porcje w równych odstępach czasowych. Taki produkt jest też doskonałym rozwiązaniem dla łakomczuchów, które pochłaniają dużą ilość karmy na raz. Marka Petsafe oferuje również automatyczną fontannę dla zwierząt. Produkt ten filtruje wodę ze wszelkich zanieczyszczeń takich jak ślina czy sierść. Dzięki temu nasz pupil będzie miał dostęp do świeżej wody. Produkty te dostępne są w różnych pojemnościach jak również wykonane z różnych materiałów np. stal czy ceramika.

Dla właścicieli, którzy cenią sobie wygodę firma Petsafe oferuje produkt jakim jest obroża elektryczna dla psa sterowana za pomocą smartfona. Produkt ten przydatny jest podczas spacerów gdy nie chcemy nosić ze sobą dodatkowego pilota szczególnie w czasach gdy większość z nas nie wychodzi z domu bez telefonu. Obroża działa w zasięgu do 70 metrów, co wystarczy do szkolenia pupila w trakcie przechadzki na świeżym powietrzu. Komunikacja z telefonem odbywa się przy pomocy bluetooth’a i dostępna jest zarówno dla systemu operacyjnego Android jak i iOs.

Elektroniczne drzwiczki dla psa to kolejny innowacyjny produkt. Przez to przejście przedostać się może tylko zwierzak noszący obrożę, która z nim została zaprogramowana. Po sczytaniu sygnału z obroży drzwiczki odblokowują się dając naszemu pupilowi swobodne przejście. Takie rozwiązanie pozwala pozbyć się nieproszonych gości, które bez problemu mogły by przedostać się przez tradycyjne drzwiczki dla zwierząt. Innym modelem są drzwiczki sczytujące chip znajdujący się pod skórą zwierzaka. Drzwiczki otwierają się gdy rozpoznają chip, który został w nich zaprogramowany.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*