Elektroniczne urządzenia dla zwierząt

W sklepach internetowych znajdziemy wszelkiego rodzaju artykuły, których zadaniem jest ułatwienie nam wyszkolenia psa i nauczenie go reagowania na wydawane przez nas komendy. Elektryczna obroża Canicom marki Num'axesPopularnym produktem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, są obroże elektroniczne. Ich wykorzystanie jest bardzo różne, w zależności od tego, jakie efekty ma przynieść szkolenie pupila. Jeśli uczymy psa reakcji na komendy, oduczamy go gryzienia, uciekania na spacerze, skupimy się na obrożach elektrycznych dla psa np Canicom marki Num’axes. Ważne, aby przed każdym zastosowaniem impulsu wydać komendę, którą pies usłyszy. Tresura polega bowiem na tym, aby po pewnym czasie nasz pies reagował na nasze słowa, bez konieczności stosowania bodźca wysyłanego przez obrożę elektroniczną.

Niewidzialne ogrodzenie EasyPet Barrier 300Jeśli mamy zamiar oduczyć psa uciekania z terenu posesji w momencie, kiedy nikogo nie ma w domu lub gdy nie zwracamy uwagi na naszego pupila, warto zapoznać się z szeroką ofertą niewidzialnych ogrodzeń np. EasyPet Barrier 300. Wykorzystywane tutaj obroże elektroniczne działają automatycznie i włączają się za każdym razem, gdy pies zbliży się do wyznaczonej przez nas granicy dozwolonej strefy. Rejony, do których pupil nie ma dostępu, wyznaczamy za pomocą specjalnego przewodu, który we współpracy z nadajnikiem pozwala uaktywnić obrożę elektryczną.

Obroża antyszczekowa EasyPet No Bark 60Obroża elektryczna z innowacyjnymi rozwiązaniami to także lokalizator np. SportDog TEK, który również znajdziemy w sklepach internetowych. Zamontowany nadajnik GPS pozwala na lokalizację obroży na mapie w telefonie komórkowym lub na ekranie komputera. Dzięki temu szybko znajdziemy psa, który wymknął się przez niedomkniętą furtkę. Czekają na nas też obroże antyszczekowe, które również działają automatycznie lub manualnie np. EasyPet No Bark 60. Czujnik drgania krtani uruchamia bodźce korekcyjne w momencie, kiedy zarejestruje szczekanie naszego pupila. Tu również nie jest wymagana nasza obecność, aby obroża przeciw szczekaniu dla psa spełniała swoją rolę. Dzięki temu nawet podczas naszej nieobecności możemy mieć pewność, że nas pies nie denerwuje swoim szczekaniem lub wyciem, naszych mniej lub bardziej nerwowych sąsiadów.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*