Automatyczne miski, fontanny i drzwiczki dla zwierząt

Gdy posiadamy w domu kilka psów, możemy mieć problem z każdorazowym wyprowadzaniem ich, wypuszczaniem do ogrodu czy też pilnowaniem, czy mają w miskach czystą wodę oraz odpowiednią ilość karmy o danej godzinie. Z pomocą przychodzą nam producenci artykułów dla zwierząt, którzy oferują urządzenia działające automatycznie.

Akcesoria dla psówJedną z propozycji cenionych marek, specjalizujących się od lat w produkcji tego typu asortymentu, są drzwiczki dla psów i kotów. Taki produkt dobieramy oczywiście adekwatnie do rozmiarów największego zwierzęcia, jakie posiadamy. Możemy zamontować przejście zarówno w drzwiach wejściowych, dobierając jego kolor do barwy drzwi, jak też w ścianie. Jest to wygodne rozwiązanie, jeśli przez drzwiczki w ścianie psy dostaną się bezpośrednio do ogrodu lub wydzielonego siatką kojca, w którym są bezpieczne. Warto kupić model, do którego można dobrać kilka zawieszek. Dzięki temu każdy z naszych psów będzie mógł odblokować sobie klapkę poprzez zbliżenie się do niej z zawieszką przy obroży. Poprzez zastosowanie takich rozwiązań nie musimy otwierać drzwi wejściowych każdemu z naszych pupili, kiedy zechce wyjść z domu lub do niego wejść w celu napicia się wody lub zjedzenia karmy. Przy żywieniu kilku psów lub kotów również możemy zastosować urządzenia, które powstają w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Są to fontanny oraz automatyczne miski. Jeśli posiadamy dwa psy, możemy zaopatrzyć się w miskę z dwoma komorami. Pojemniki możemy czyścić w zmywarce, a urządzenie nastawiamy na konkretny czas. Po odliczeniu kilku godzin miska automatycznie otworzy dwa pojemniki i nasze psy będą mogły pożywić się podczas naszej nieobecności lub w chwili, gdy postanowimy uciąć sobie popołudniową drzemkę.

W sklepach internetowych znajdziemy także miskę z pięcioma komorami, dzięki czemu możemy jednocześnie nakarmić nawet pięć psiaków. Dobrana do tego fontanna o odpowiedniej pojemności zapewni psom świeżą o ciągle oczyszczaną przez filtry węglowe wodę. Nasze psiaki będą dużo zdrowsze, gdy dostaną świeżą karmę i wodę bez zabrudzeń.


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono gwiazdką *

*
*